Showroom

BRNO

Pro naše zákazníky z Brna a okolí je připravena ukázka našich panelů v areálu NSC v budově Nového Tuzexu vedle výstaviště. 

Tam si lze i domluvit setkání a demonstrovat topný výkon jednotlivých infrapanelů.  Rádi provedeme i předběžný výpočet potřebného příkonu vaší stavby.

www.stavebnicentrum.cz

 

 

VZORKOVNA PRAHA

V Praze na Veleslavíně v sídle společnosti Xenylla s.r.o. je pro vás ukázka našich infrapanelů všech řad . Pod dvorem 4, Praha 6. 200 m Metra Veleslavín.

 

 

 

 

 

 

 

 

Showroom Topolčany - Dealer Slovensko


Galerie

Nové kontaktní místo s možností prohlídky našich infrapanelů je v Brně v budově Nového Tuzexu v těsné blízkosti BVV  Jedná se o stálou výstavu v objektu  NÁRODNÍHO STAVEBNÍHO CENTRA na adrese Bauerova 10, Brno  Rádi vás přivítáme a představíme nové možnos Nové kontaktní místo s možností prohlídky našich infrapanelů je v Brně v budově Nového Tuzexu v těsné blízkosti BVV  Jedná se o stálou výstavu v objektu  NÁRODNÍHO STAVEBNÍHO CENTRA na adrese Bauerova 10, Brno  Rádi vás přivítáme a představíme nové možnos Nové kontaktní místo s možností prohlídky našich infrapanelů je v Brně v budově Nového Tuzexu v těsné blízkosti BVV  Jedná se o stálou výstavu v objektu  NÁRODNÍHO STAVEBNÍHO CENTRA na adrese Bauerova 10, Brno  Rádi vás přivítáme a představíme nové možnos Vzorkovna infrapanelů Praha 6, Pod dvorem 4